Division 3 Women’s Fixture

Posted on - Women's, Division 3 Women's, Latest News, Featured
Round 1VenueTime
Saturday 10 April  
Emmaus St Leos vs. Bulleen TemplestoweBennettswood Reserve  9:20am
Hampton Rovers vs. OakleighCastlefield Reserve  9:20am
Power House vs. AJAXRoss Gregory Oval  9:20am
South Melbourne Districts vs. Glen EiraGary Smorgon Oval  2:00pm
Round 2VenueTime
Saturday 17 April  
AJAX vs. South Melbourne DistrictsGary Smorgon Oval  11:40am
Bulleen Templestowe vs. OakleighTed Ajani Reserve  9:20am
Emmaus St Leos vs. Hampton RoversBennettswood Reserve  9:20am
Glen Eira vs. Power HousePacker Park  11:40am
Round 3VenueTime
Saturday 24 April  
Bulleen Templestowe vs. Glen EiraTed Ajani Reserve  9:20am
Hampton Rovers vs. Power HouseCastlefield Reserve  9:20am
Oakleigh vs. AJAXW.A. Scammell Reserve  9:20am
South Melbourne Districts vs. Emmaus St LeosGary Smorgon Oval  2:00pm
Round 4VenueTime
Saturday 01 May  
AJAX vs. Emmaus St LeosGary Smorgon Oval  11:40am
Bulleen Templestowe vs. South Melbourne DistrictsTed Ajani Reserve  9:20am
Glen Eira vs. Hampton RoversPacker Park  4:45pm
Oakleigh vs. Power HouseW.A. Scammell Reserve  4:45pm
Round 5VenueTime
Saturday 08 May  
AJAX vs. Bulleen TemplestoweGary Smorgon Oval  11:40am
Emmaus St Leos vs. Power HouseBennettswood Reserve  9:20am
Hampton Rovers vs. South Melbourne DistrictsCastlefield Reserve  9:20am
Oakleigh vs. Glen EiraW.A. Scammell Reserve  9:20am
Round 6VenueTime
Saturday 15 May  
AJAX vs. Glen EiraGary Smorgon Oval  11:40am
Emmaus St Leos vs. OakleighBennettswood Reserve  9:20am
Hampton Rovers vs. Bulleen TemplestoweCastlefield Reserve  9:20am
Power House vs. South Melbourne DistrictsRoss Gregory Oval  9:20am
Round 7VenueTime
Saturday 22 May  
AJAX vs. Hampton RoversGary Smorgon Oval  11:40am
Bulleen Templestowe vs. Power HouseTed Ajani Reserve  9:20am
Glen Eira vs. Emmaus St LeosPacker Park  4:45pm
Oakleigh vs. South Melbourne DistrictsW.A. Scammell Reserve  9:20am
Round 8VenueTime
Saturday 29 May  
Emmaus St Leos vs. AJAXBennettswood Reserve  9:20am
Hampton Rovers vs. Glen EiraCastlefield Reserve  9:20am
Power House vs. OakleighRoss Gregory Oval  9:20am
South Melbourne Districts vs. Bulleen TemplestoweGary Smorgon Oval  2:00pm
Round 9VenueTime
Saturday 05 June  
AJAX vs. Power HouseGary Smorgon Oval  11:40am
Bulleen Templestowe vs. Emmaus St LeosTed Ajani Reserve  9:20am
Glen Eira vs. South Melbourne DistrictsPacker Park  4:45pm
Oakleigh vs. Hampton RoversW.A. Scammell Reserve  9:20am
Round 10VenueTime
Saturday 19 June  
Bulleen Templestowe vs. AJAXTed Ajani Reserve  9:20am
Glen Eira vs. OakleighPacker Park  11:40am
Power House vs. Emmaus St LeosRoss Gregory Oval  9:20am
South Melbourne Districts vs. Hampton RoversGary Smorgon Oval  2:00pm
Round 11VenueTime
Saturday 26 June  
Glen Eira vs. Bulleen TemplestowePacker Park  11:40am
Oakleigh vs. Emmaus St LeosW.A. Scammell Reserve  9:20am
Power House vs. Hampton RoversRoss Gregory Oval  9:20am
South Melbourne Districts vs. AJAXGary Smorgon Oval  2:00pm
Round 12VenueTime
Saturday 03 July  
AJAX vs. OakleighGary Smorgon Oval  11:40am
Bulleen Templestowe vs. Hampton RoversTed Ajani Reserve  9:20am
Emmaus St Leos vs. South Melbourne DistrictsBennettswood Reserve  9:20am
Power House vs. Glen EiraRoss Gregory Oval  9:20am
Round 13VenueTime
Saturday 17 July  
Emmaus St Leos vs. Glen EiraBennettswood Reserve  9:20am
Hampton Rovers vs. AJAXCastlefield Reserve  9:20am
Oakleigh vs. Bulleen TemplestoweW.A. Scammell Reserve  9:20am
South Melbourne Districts vs. Power HouseGary Smorgon Oval  2:00pm
Round 14VenueTime
Saturday 24 July  
Glen Eira vs. AJAXPacker Park  11:40am
Hampton Rovers vs. Emmaus St LeosCastlefield Reserve  9:20am
Power House vs. Bulleen TemplestoweRoss Gregory Oval  9:20am
South Melbourne Districts vs. OakleighGary Smorgon Oval  2:00pm